Real Sociedad - Villarreal CF

FUTBAL-CL: Žilina - TrnavaVillarreal ma trudny klęska w lidze Europejskiej, ale nie ma czasu do stracenia. Prawo niedziela w południe, że czeka na mecz na stadionie Anoeta i będzie to walka o europejskich pucharach. Yellow Submarine ma przed sobą jedną z najważniejszych pojedynków sezonu.

Real Sociedad ma wielkie plany, a ich realizacja może pomóc mu teraz pojedynku z Villarreal. Nawet gdyby pokonał Villarreal na moment nie skacze, co mogłoby uspokoić małego domu. Jeszcze większa radość, ale Real Sociedad może mieć postać Villarreal tak ambitny zespół jest śmiertelnie złego. Zaskakujące jest to, że Villarreal wciąż trzymając szczebla Cup, ponieważ jego forma w ostatnich tygodniach, nie ma nic wspólnego z kandydatem na miseczkach.

trener Fran Escribe wygrał w ostatnim konkursie dziesięć pojedynków tylko raz, a jego występy są bardzo słabe. Nieproduktywne ataku po łagodna postawa obrony części - wszystko wydaje się iść źle. Pozyskać Granada w 20. rundzie ledwo osłoni remisu z Toledo, Deportivo, a nawet Unibet porażka Walencji. W ostatniej rundzie, Yellow Submarine zatrzymał się ponownie, gdy musiała być dokręcone w meczu u siebie z Malagi. A jednak wywołuje najgorsze wspomnienia z ostatniego wstrząsu w Lidze Europejskiej.

Na El Madrigal stadionie AS Roman przybył i przed pojedynkiem z obu zespołów zapowiedział podobną szansę na praktyki. Po zakończeniu gry, ale już wygląda jak goście uderzył cztery razy i był koszmarem dla obrońców krajowego zwłaszcza napastnik Edin Dzeko. Villarreal zrobił moich fanów szczęśliwych nawet obraźliwe, ponieważ obrona nigdy pokonać. Trener Fran Escribe wie, że jego jednostka dała złą wydajność.

Po meczu powiedział: "To był jeden z najgorszych meczów Mam ławki Villarreal, gdyby nie był tak bardzo, że przeciwnicy lekceważyć albo nie zaczyna się z determinacją, ale zrobiliśmy duże błędy, które rywal bezlitośnie karane takiej utraty koncentracji na.. nie możemy myśleć o wygranej. Sympatyczny, ale moi zawodnicy było to, że dają one aż do ostatniej chwili i starał się zdobyć. teraz musimy szybko zapomnieć o tym niepowodzeniu i skupić się na Real Sociedad. "

Który dla Villarreal nie będzie niczego łatwe. Prawdą jest, że był na stadionie Anoeta historycznie dość udane, a od 2000 roku w domu z Yellow Submarine zdobyli zaledwie trzy razy, ale forma Real Sociedad w tym sezonie jest znacznie lepiej. Cała Basków może śmiało myśleć o Lidze Mistrzów, od którego już tylko jeden punkt. Po Osasuna Real Sociedad wypadła dobrze w poprzedniej rundzie, bo radzi sobie z innym niebezpiecznym przeciwnikiem w postaci Espanyol. Wykorzystuje formę nieszczęśliwym Villarreal lub Yellow Submarine odzyskuje?