Nečakajte na určitý vek, tam sú otázky, odpovedať teraz

Pozri aj: www.banaby.sk

Hľadáte manželka, matka, a že som si vybral ako matka.
Nečakajte na určitý vek, tam sú otázky, odpoveď teraz.
Prišiel s dcérou do obchodu. V prednej časti pokladňa mala byť s kondómy a lubrikanty. A všetko, čo je krásne. Dcéra si vybrala jar zaujímavé, a beží ku mne:
-Mama, môžem vziať?
Prečítajte Si Mazivo.
— Nie, je to pre mužov. Tento rozmazal penis. Je to mazivom.
A pripravovala sa, že teraz bude na otázky ako, prečo. Ale odpoveďou bolo dosť. Moja dcéra nemá penis, ona nepotrebuje a to vzal. Takže, neboj sa otázok, oni sú celkom neškodné, ale byť pripravený ešte vysvetliť to právo, bez hanby. Žiadna hanba. Škoda, vštepiť nezdravý záujem, a zdá sa, kde innuendo a strach. Uistite sa, že prečítajte si článok "Vzdelávanie detí. Ako získať dôveru a šťastné deti."
Potom dcéru videl kondóm. Vďaka Bohu, sme žili až na to, čo predávajú na pokladni v každom obchodov, a ľudia sa konečne naučil nebude sa hanbiť za ich použitie. Je to naše zdravie a dokonca život.
— Mama, čo je to?
Je kondóm.
Keď som mal 8 rokov, zistil som, moji rodičia kondómy, otvoril ich a videl obvyklé gumové gule. Priniesol ich do školy, sme podvádzal nich, bola to zábava. Nikto z nás vedel, že to a prečo. Keď som sa vrátil domov, mama objavili straty a schmatol ma, výhražný tón spýtal:
-Ste nosili, že do školy?
Ak ona požiadala inak a v iný tón, ja by som povedala všetko. Ale tón, ktorý hovoril o tom, čo nosiť, ABY do školy bolo NEMOŽNÉ. Som sa zľakol a povedal NIE. Nikdy strašiť deti, ak chcete, pretože ste boli úprimný. Deti všetky pocit, že váš strach, hnev. Aj keď si povedať, priateľský.
Samozrejme, po tomto rozhovore so svojou matkou nikdy som si nemyslel, aby sa jej opýtal, čo to bolo v skutočnosti a čo to robí? A prečo je ona tak strach? Hoci to bolo zaujímavé.
S mojou dcérou som takéto chyby nie je povolené. Som rád, že dcéra, môže žiadať, aby som sa o tieto veci bez rozpakov. Pretože som si vybaviť správne znalosti. Problém kondómov bol ceste, tak som chytil na to, že ako dôvod hovoriť o ochorení a úmrtí, že tieto choroby vykonávať.
Kúpil som jej kondóm, sa otvorili. Vysvetlené účely, pre ktoré je to potrebné, v jednoduchých slov o tomto:
— Použité kondómy ako prostriedok na ochranu pred infekciami. Muži nosia ich na penis. Všetci ľudia niečo zle. Ak máte v hrdle a budete kašeľ pre zdravého človeka, môže ochorieť. Aby ste sa skrývajú v spoločnosti, s vreckovku alebo ručne. Ale tam sú choroby, ktoré môžu byť prenášané prostredníctvom sexu. Ak sa chcete tomu vyhnúť, používajte kondóm. Všetky infekcie zostáva tam. Takže, nikdy vyzdvihnúť použité kondómy na uliciach. Mnohí ľudia nie sú učil upratať po sebe, ich vyhodili z okna. Ak ste ich vidieť — nie je vychovávať a učiť ich priateľov, že ak nevedia, a moja mama zabudol povedať o tom.
Tiež odporúčame: detský nábytok