Jeśli uważasz, że moda dziecięca stoi w miejscu i się nie rozwija

 

Jeśli uważasz, że moda dziecięca stoi w miejscu i nie rozwija się, to jesteś bardzo myli. Prawie wszystkie znane marki odzieży damskiej i męskiej odzieży i obuwia produkują rocznie i kolekcje dla dzieci w każdym wieku. Najlepsze z dziecięcej mody na sezon jesień-zima 2012/2013 – w naszym dzisiejszym przeglądzie.
Piękne ubrania dla niemowląt dzieci produkuje francuska marka Tartine et Chocolat. Rzeczy tej marki noszone przez dzieci Heidi Klum i córka "pieprzu" Jerry Halliwell Bluebell.
Jakie dziecko i dorosły nie chciałem mieć całą szafę ubrań od Gucci! Marka produkuje ubrania i buty dla dzieci od pierwszego miesiąca życia. Dla najbardziej maleńkich mają stroje z logo Gucci w postaci dwóch liter G, dla dzieci powyżej 2 lat – kurtki zimowe z naturalnym futrem, szydełkowe poncho, sukienki z aksamitu i nawet małe torebki z logo Gucci.
Dolce & Gabbana
Dzieci kolekcji Dolce & Gabbana są bardzo podobne do dorosłych. Dziewczęta i chłopcy w nich mogą znaleźć dla siebie znosić z kwiatowym haftem, torebki i sukienki pod lampart, kaszmiru sweter i tweed kostiumy, jak u ich matek i ojców.
Burberry
Angielska marka Burberry na sezon jesień-zima 2012/2013 przygotowuje dla dzieci małe kopie ubrań z kolekcji dla dorosłych. Mama i córka mogą zająć sobie jednakowe koszulki z sowy i płaszcz z kokardkami, a tata i syn – takie same płaszcze przeciwdeszczowe i kalosze z charakterystycznym wzorem w kratę.
Little Marc Jacobs
Marc Jacobs uwielbia korzystać z postaci z kreskówek w swoich zbiorach, więc ubrania i butów z kolekcji dla dzieci stały się logiczną kontynuacją jego twórczości dla Marc by Marc Jacobs. W ofercie dziecięcej linii Little Marc Jacobs jesień-zima 2012/2013 jest baleriny z myszek, kamizelki ze sztucznego futra, swetry z bohaterami komiksów i kurtki ze śmiesznymi na plecach.
Stella McCartney
Stella Mccartney wydała pierwszą kolekcję odzieży dziecięcej w tym roku i nazwała ją Little Miss Stella. Projektant początku małe: stworzyła zaledwie siedem dziecięcych rzeczy z rysunkami z kreskówek i ich w tekturowe pojemniki przypominające pudełka od dziecka obiedzie Happy Meal z Mcdonald ' s.
Dior
Dior daje możliwość wszystkim dziewczynkom rozwijać w niniejszych lady. Reklama nowej kolekcji Baby Dior Couture jesień-zima 2012/2013 zagrał w Paryżu, a jej bohaterki, jak dorośli, grały roli , którzy zdecydowali się wraz ze swoim pieskiem zajrzeć do butiku Diora za nowymi kapelusze, futra płaszcz i mieszkań baletowych.