Jak nie przytyc po diecie?

Jak nie przytyć po diecie? To pytanie dręczy każdą kobietę, nudne zbędne kilogramy. Bo skuteczne odchudzanie — to tylko połowa sukcesu, teraz osiągnięty wynik trzeba utrzymać. Niestety, udaje się to nielicznym.
Dzieje się to z tego powodu, że często człowiek nie zmniejszyć kaloryczność diety stopniowo, a jakiś okres czasu siedzi na ścisłej diecie, czekając, kiedy to się skończy i w końcu będzie mógł najeść się do syta. Oczywiście, jeśli po diecie to od razu skoczy na jedzenie — wszystkie utracone kilogramy wrócą. Ponadto, należy rozumieć, że i człowiek potrzebuje mniej kalorii, niż całkowite. I po diecie mniej będzie zawsze. To nie oznacza dietę aż do śmierci, to oznacza tylko rozsądne podejście do diety po diecie. Drugi częsty błąd — lekceważenie aktywności fizycznej i sportu w ogóle. Utrzymanie wagi po diecie jest trudne, ale bez sportu — jeszcze trudniejsze. Ale z nim można spędzić znacznie więcej energii na spalenie kalorii, będziesz budować masę mięśniową, która również pozwala organizmowi nie "zarośnięty" i przyspieszyć metabolizm, co również przyczynia się do figury pozostać szczupła. Oto podstawowe wskazówki, których należy przestrzegać po diecie:
Odżywianie po diecie
Jak jeść po diecie? Bardzo proste: po pierwsze, wyjdź z wybranej diety stopniowo. Na przykład, po japońskiej diety, bogatej w białko, do diety należy stopniowo wprowadzać zdrowe węglowodany: warzywa, owoce, zboża. Po gryczanej diety, wręcz przeciwnie, w diecie należy dodać białko — chude mięso, ryby, i ponownie jednak warzywa i owoce. Po każdej diety nie na szkodliwą i tłuste jedzenie. Zastanów się, jak jeść po diecie, szukaj i naucz się gotować pyszne i niskokaloryczne dania z wykorzystaniem warzyw, owoców i chudego białka. Uprawianie sportu
Gimnastykuj. Nie podoba — idź na aerobik, nie podoba aerobik — idź na basen. Taniec, balet, rolki — zawsze można znaleźć coś dla siebie. Brakuje pieniędzy na karnet na siłownię lub zakup sprzętu? Zaangażowany w domu, zacznij wykonywać joggingu. Aktywność fizyczna nie tylko pomaga utrzymać szczupłą sylwetkę, ale i pozwoli otrzymywać od życia więcej przyjemności. Musimy pozbyć się uzależnienia od jedzenia
Często właśnie to staje się główną przyczyną nadwagi. Pozbądźcie się tego zobowiązania — z pomocą sportu, autosugestii, rozmów z bliskimi. Znajdź sobie pasję lub hobby. W życiu zawsze jest o wiele bardziej ciekawe sposoby, aby dobrze się bawić, odpocząć, zabawić się.
Należy przestrzegać tych trzech prostych zasad, i, co najważniejsze, podoba się. I masz, nigdy nie będziesz mieć pytania o to, jak nie przytyć po diecie.